LEKKOATLETYKA - GIMNAZJADA

DZIEWCZĘTA
Bieg 100 m:

Kędra Gabriela (Gimnazjum Humniska 1) – 13,72 s (maj 2009)

Strącel Dominika (SP Blizne) – 13,72 s (wrzesień 2018)

Bieg 300 m:
Dudycz Sylwia (Gimnazjum Humniska 1) – 45,72 s (maj 2009)

Bieg 600 m:
Chrobak Patrycja (SP Brzozów 1) – 1:50,93 (wrzesień 2018)

Skok w dal:
Seńko Ewa (Gimnazjum Humniska) – 4,84 m

Pchnięcie kulą (3 kg):
Krzysik Paulina (Gimnazjum Niebocko) – 10,00 m (maj 2014)

Rzut oszczepem (600 g):
Hawrylak Andżelika (Gimnazjum Dydnia) – 28,30 m (maj 2016)

Rzut dyskiem (1 kg):
Wójcik Karolina (Gimnazjum Dydnia) – 24,30 m (wrzesień 2015)

Rzut dyskiem (0,75 kg):
Wójcik Karolina (Gimnazjum Dydnia) – 27,30 m (wrzesień 2016)

Sztafeta 4 x 100 m:
Gimnazjum Humniska 1 – 57,43 s (wrzesień 2009)

CHŁOPCY
Bieg 100 m:

Bryś Daniel (Gimnazjum Humniska 1) – 11,71 s (wrzesień 2009)

Bieg 300 m:
Bryś Daniel (Gimnazjum Humniska 1) – 38,02 s (maj 2010) - pomiar elektroniczny

Bieg 1000 m:
Szmyd Szymon (SP Brzozów 1) – 2:49,01 (wrzesień 2018)

Skok w dal:
Glazar Hubert (SP Humniska 1) – 5,68 m (maj 2018)

Pchnięcie kulą (4 kg):
Śmigiel Mateusz (Gimnazjum Niebocko) – 13,23 m (maj 2009)

Pchnięcie kulą (5 kg):
Cipora Karol (Gimnazjum Dydnia) – 11,70 m (maj 2014)

Rzut oszczepem (600 g):
Pietranowicz Piotr (Gimnazjum Górki) – 44,60 m (maj 2011)

Rzut dyskiem (1 kg):
Jamroży Łukasz (Gimnazjum Izdebki) – 39,30 m (wrzesień 2011)

Sztafeta 4 x 100 m:
Gimnazjum Humniska 1 – 49,31 s (maj 2010) - pomiar elektroniczny

LEKKOATLETYKA - IMS (po likwidacji gimnazjów)

DZIEWCZĘTA
Bieg 100 m:

Zubik Alicja (SP Haczów) – 14,52 s (październik 2020)

Bieg 300 m:
Guzior Daria (SP Haczów) – 48,58 s (październik 2020)

Bieg 600 m:
Hakawczyn Wiktoria (SP Domaradz 1) – 2:00,02 (wrzesień 2019)

Skok w dal:
Kohut Angelika (SP Haczów) – 4,24 m (październik 2020)

Pchnięcie kulą (3 kg):
Wawrzkowicz Zuzanna (SP Haczów) – 8,45 m (październik 2020)

Rzut oszczepem (600 g):
Kędra Wiktoria (SP Turze Pole) – 14,00 m (wrzesień 2019)

Rzut dyskiem (0,75 kg):
Sowa Agata (SP Barycz) – 27,20 m (wrzesień 2019)

Sztafeta 4 x 100 m:
SP Haczów – 60,76 s (wrzesień 2019)

CHŁOPCY
Bieg 100 m:

Kucharski Krystian (SP Domaradz 1) – 12,73 s (październik 2020)

Bieg 300 m:
Malinowski Bartłomiej (SP Blizne) – 44,40 s (październik 2020)

Bieg 1000 m:
Olejarski Kacper (SP Blizne) – 2:54,00 (październik 2020)

Skok w dal:
Ryba Filip (SP Haczów) – 4,88 m (październik 2020)

Pchnięcie kulą (5 kg):
Czajkowski Hubert (SP Niebocko) – 9,40 m (październik 2020)

Rzut oszczepem (600 g):
Siwiecki Filip (SP Dydnia) – 25,30 m (wrzesień 2019)

Rzut dyskiem (1 kg):
Turoń Kacper (SP Barycz) – 36,35 m (październik 2020)

Sztafeta 4 x 100 m:
SP Blizne – 53,41 s (wrzesień 2019)

PŁYWANIE

SZTAFETA DZIEWCZĄT (6 x 50 m stylem dowolnym)
Gimnazjum Brzozów 1 - 3.43.61 (luty 2008)
SZTAFETA CHŁOPCÓW (6 x 50 m stylem dowolnym)
Gimnazjum Brzozów 1 - 3.01.10 (luty 2010)

SZTAFETA DZIEWCZĄT (8 x 50 m stylem dowolnym)
ZSO Brzozów - 5.19.36 (luty 2017)
SZTAFETA CHŁOPCÓW (8 x 50 m stylem dowolnym)
Gimnazjum Brzozów 1 - 4.43.71 (luty 2017)

DZIEWCZĘTA (50 m)

Styl dowolny:
Oliwia Fejdasz (SP Brzozów 1) – 29.61 s (marzec 2020)

Styl klasyczny:
Chudzikiewicz Emilia (ZSO Brzozów) – 42.02 s (luty 2018)

Styl grzbietowy:
Komska Emilia (ZSO Brzozów) – 36.44 s (marzec 2019)

Styl motylkowy:
Fejdasz Oliwia (SP Brzozów 1) – 31.63 s (marzec 2019)

CHŁOPCY (50 m)

Styl dowolny:
Kruczek Piotr (G. Brzozów 1) – 26.05 s (luty 2010)

Styl klasyczny:
Żak Jakub (SP Humniska 1) – 36.25 s (luty 2018)

Styl grzbietowy:
Wątróbski Julian (SP Brzozów 1) – 33.34 s (marzec 2019)

Styl motylkowy:
Żak Jakub (SP Humniska 1) – 29.97 s (marzec 2019)

 
primi sui motori con e-max