W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Drukuj
Kategoria: Aktualności

IGRZYSKA DZIECI

* * *

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

* * *

LICEALIADA

* * *

 

WYNIKI:
IGRZYSKA DZIECI:
- dziewczęta 
sztafeta 6x25m st. dowolny: 1. Brzozów Nr 1 (czas 1.50.46), 2. Humniska Nr 1 (2.00.37), 3. Stara Wieś (2.24.01),
- klasy I-III st. dowolny: 1. Anna Niemiec – Brzozów Nr 1 (21.51), 2. Milena Pelc – Brzozów Nr 1 (22.64), 3. Marcelina Szałajko – Humniska Nr 2 (23.06),
- st. motylkowy: 1. Aleksandra Duplaga – Humniska Nr 1 (43.33), 2. Barbara Gładysz – Brzozów Nr 1 (50.58), 3. Aleksandra Szałajko – Brzozów Nr 1 (1.01.81),
- st. klasyczny: 1. Julia Karamus – Brzozów Nr 1 (46.87), 2. Lea Gnatek – Humniska Nr 1 (48.17), 3. Julita Żak – Humniska Nr 1 (49.10),
- st. grzbietowy: 1. Martyna Adamczak – Brzozów Nr 1 (50.28), 2. Justyna Kielar – Orzechówka (51.02), 3. Klaudia Wojnar – Orzechówka (54.41),
- st. dowolny: 1. Oliwia Fejdasz – Brzozów Nr 1 (30.86, rekord powiatu), 2. Aleksandra Chudzikiewicz – Brzozów Nr 1 (41.87), 3. Magdalena Fabisiak – Humniska Nr 1 (42,19);

- chłopcy – sztafeta 6x50 m st. dowolny: 1. Brzozów Nr 1 (1.45.06), 2. Grabownica (2.08.04), 3. Blizne (2.10.24),
- klasy I-III st. dowolny: 1. Piotr Gładysz – Brzozów Nr 1 (20.85), 2. Franciszek Kędra – Brzozów Nr 1 (21.11), 3. Kamil Owsiany – Brzozów Nr 1 (23.07),
- st. motylkowy: 1. Dominik Ciuła – Brzozów Nr 1 (41.51), 2. Adam Wilusz – Brzozów Nr 1 (49.66), 3. Paweł Mrozek – Blizne (50.73),
- st. klasyczny: 1. Miłosz Konieczny – Jasionów (44.86), 2. Szymon Leń – Brzozów Nr 1 (46.19), 3. Wiktor Florczak – Humniska Nr 1 (47.74),
- st. grzbietowy: 1. Franciszek Wątróbski – Brzozów Nr 1 (48.19), 2. Aleksander Gregorowicz – Brzozów Nr 1 (48.44), 3. Grzegorz Bieńczak – Humniska Nr 2 (1.01.12),
- st. dowolny: 1. Filip Ciuła – Brzozów Nr 1 (34.38), 2. Jakub Kobiałka – Brzozów Nr 1 (36.11), 3. Antoni Kustroń – Brzozów Nr 1 (38.36).

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:
- dziewczęta – sztafeta 6x50m st. dowolny: 1. ZSO Brzozów (3.50.73), 2. Blizne (4.24.21), 3. Grabownica (4.51.49),
- st. motylkowy: 1. Weronika Florek – ZSO (51.22), 2. Monika Jajko – ZSO (1.01.73),
- st. klasyczny: 1. Emilia Chudzikiewicz – ZSO (42.02, rekord powiatu), 2. Aleksandra Wojtowicz – Brzozów Nr 1 (45.28), 3. Gabriela Miszczyszyn – Humniska Nr 1 (47.84),
- st. grzbietowy: 1. Emilia Komska – ZSO (37.44), 2. Angelika Hus – Blizne (46.33), 3. Martyna Jarosz – Blizne (46.60),
- st. dowolny: 1. Alicja Piotrowska – ZSO (32.59, rekord powiatu), 2. Karolina Paczkowska – ZSO (33.74), 3. Wioleta Olejarska – Blizne (39.69);

- chłopcy – sztafeta 6x50m st. dowolny: 1. Brzozów Nr 1 (3.27.22), 2. Blizne (3.40.04), 3. ZSO (4.14.69),
- st. motylkowy: 1. Mikołaj Czech – Humniska Nr 1 (33.44), 2. Brajan Wrona – Brzozów Nr 1 (42.36), 3. Jakub Sąsiadek – Blizne (57.03),
- st. klasyczny: 1. Jakub Żak – Humniska Nr 1 (36.25, rekord powiatu), 2. Hubert Piotrowski – ZSO (39.86), 3. Filip Paczkowski – Brzozów Nr 1 (41.12),
- st. grzbietowy: 1. Julian Wątróbski – Brzozów Nr 1 (35.05, rekord powiatu), 2. Michał Komski – ZSO (42.16), 3. Eryk Olejarski – Blizne (44.58),
- st. dowolny: 1. Wiktor Wasylewicz – Brzozów Nr 1 (32.25), 2. Bartłomiej Bąk – Przysietnica Nr 1 (33.14), 3. Bartłomiej Leń – Stara Wieś (34.50).


LICEALIADA:
- dziewczęta – sztafeta 6x50m st. dowolny: 1. ZSO Brzozów (4.20.38),
- st. motylkowy: 1. Katarzyna Kołodziejczyk – ZSO (1.08.91),
- st. klasyczny: 1. Klaudia Byczyńska – ZSO (42.69), 2. Weronika Sokalska – ZSE (1.05.00), 3. Kamila Lubecka – ZSE (1.10.73),
- st. grzbietowy: 1. Weronika Śnieżek – ZSO (43.54), 2. Kamila Lubecka – ZSE (59.41), 3. Natalia Gratkowska – ZSE (1.10.58),
- st. dowolny: 1. Klaudia Byczyńska – ZSO (33.59, rekord powiatu), 2. Aleksandra Cwynar – ZSO (41.38), 3. Weronika Sokalska – ZSE (1.07.41);

- chłopcy – sztafeta 6x50m st. dowolny: 1. ZSO (3.18.11), 2. ZSE (4.30.13),
- st. motylkowy: 1 . Miłosz Wojtowicz – ZSO (35.05), 2. Wiktor Gregorowicz – ZSO (35.30), 3. Maksymilian Chudzikiewicz – ZSO (38.78),
- st. klasyczny: 1. Maksymilian Chudzikiewicz – ZSO (40.27), 2. Wiktor Gregorowicz – ZSO (40.79), 3. Łukasz Stolarz – ZSO (41.11),
- st. grzbietowy: 1. Wiktor Gregorowicz – ZSO (36.03), 2. Maksymilian Chudzikiewicz – ZSO (41.55), 3. Michał Schmidt – ZSO (44.41),
- st. dowolny: 1. Wiktor Gregorowicz – ZSO (29.54), 2. Maksymilian Chudzikiewicz – ZSO (32.36), 3. Michał Schmidt – ZSO (32.84).

primi sui motori con e-max