komunikatW związku z możliwością organizacji imprez sportowych na otwartym powietrzu oraz powrotem dzieci do szkół w miesiącu czerwcu planujemy organizację przynajmniej niektórych powiatowych szkolnych imprez sportowych. Dotyczy to konkursu "Baw się z nami" oraz zawodów w piłkę nożną. Pełen terminarz imprez przedstawia się następująco:

- 7 czerwiec (poniedziałek) - Igrzyska Dzieci - konkurs "Baw się z nami" - rocznik 2011 i młodsi,

- 10 czerwiec (czwartek) - Licealiada - piłka nożna chłopców (boisko ZSB),

- 14 czerwiec (poniedziałek) - Igrzyska Dzieci - piłka nożna chłopców,

- 15 czerwiec (wtorek) - Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna dziewcząt,

- 16 czerwiec (środa) - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna chłopców.

Wszystkie zawody rozpoczną się o godz. 9.00.

Zawody w piłkę nożną będą rozgrywane na boisku "Orlik". Miejsca imprez będą podane po rozegraniu eliminacji gminnych. W kategorii chłopców w zawodach powiatowych startują tylko i wyłącznie mistrzowie gmin, u dziewcząt natomiast zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie włącznie do 28 maja!!! Wtedy, po ilości zgłoszeń zostaną podane informacje czy będzie potrzebne rozegranie eliminacji gminnych. Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach trzeba będzie zgłosić poprzez System Rejestracji Szkół, tak ja kto było wcześniej.

*****

Jeśli chodzi o 3-bój, 4-bój oraz ligę lekkoatletyczną zawodów powiatowych nie będzie. W tych dyscyplinach zachęcamy jednak do zgłaszania się szkół do zawodów rejonowych. Szczegóły tych zawodów podane są na stronie internetowej Podkarpackiego SZS w Rzeszowie http://szs.rzeszow.pl/.

primi sui motori con e-max