IMG 20211210 105932913Z udziałem 32 uczniów z brzozowskich szkół ponadpodstawowych odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, które 12 grudnia rozegrane zostały w I Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie. Turniej odbył się bez większych niespodzianek, a po ciekawych, ponad dwugodzinnych zmaganiach wyłoniono najlepszych pingpongistów. Wśród dziewcząt zawody wygrała Wiktoria Wolańska (I LO), przed Wiolettą Dziuban (ZSE) i Emilią Komską (I LO). W kategorii chłopców w najlepszej trójce znaleźli się wyłącznie uczniowie „ogólniaka”. Zwyciężył najwyżej notowany w tenisowych rankingach Filip Dereń, drugie miejsce przypadło Kamilowi Dupladze, a na trzecim uplasował się Cyprian Cyrek.

Po zakończonych zawodach triumfatorzy odebrali pamiątkowe pucharki, medale i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Brzozowie. Zawody były dobrym sprawdzianem przed turniejem drużynowym, który w styczniu 2022 roku zostanie rozegrany w ramach Kalendarza Powiatowych Szkolnych Imprez Sportowych w ramach Licealiady.